SOFYA HAVA DURUMU - AN OVERVIEW

Sofya hava durumu - An Overview

Sofya hava durumu - An Overview

Blog Article

Sofya'da saatlik hava tahminiSofya havaSofya sıcaklıkBugün Sofya'da hava durumuyarın Sofya hava durumuSofya'da three gün hava durumuSofya'da five gün hava durumuSofya'da bir hafta hava durumuSofya'da gündoğumu ve günbatımıSofya Ayının Yükselişi ve AyarıSofya'daki kesin zaman

gireceğiz” thirteen il için sarı ve turuncu kod: Kuvvetli yağış, kar ve fileırtınaya dikkat! (Hafta sonu hava nasıl olacak?) Yarın hava nasıl olacak? 22 Mart hava durumu tahminleri Tekirdağ'da deniz ulaşımına lodos engeli Meteoroloji'den yurdun doğusu için kuvvetli sağanak uyarısı Yarın hava nasıl olacak?

En gelişmiş hava tahmini modelleri, yüksek doğruluk sağlamak için derinlemesine istatistiksel analiz ve makine öğrenimi veri işleme ile birleştirilmiştir.

Haberler New Meteogram AIR The Meteogram AIR was the incredibly initially introduced by meteoblue in 2004. Now, it has received An important structure up grade and additional info specific to aviation, paragliding and various professionals, including meteorologists, continues to be added.

Bulgaristan Sofya hava durumu sayfamızda sürekli ve kesintisiz tahminleri sunuyoruz. Sofya'ya ne zaman kar yağacağını, Sofya'nın yağış durumu ve hava sıcaklığını merak ediyorsanız, sürekli bu sayfayı kontrol etmelisiniz. Climate forecast for Bulgaria, Sofia Town, Sofia thirty days.

Bu meteogramı aşağıdaki HTML kodu kullanarak Internet sitenize ekleyebilirsiniz. Bunu yaparak kişisel kullanım koşullarını kabul edersiniz.

İyi Orta Hassas gruplar için sağlıksız Sağlıksız Çok sağlıksız Tehlikeli  

Haberler Sweltering warmth in Brazil at the end of the summer In accordance with the calendar seasons, spring formally begins now from the northern hemisphere.

Bulgaristan 30 günlük hava durumuSofya hava durumu 30 günlükmeteoroloji BulgaristanBulgaristan freemeteohava durumu SofyaBulgaristan hava tahminiSofya yarınki hava durumuntv hava Bulgaristanmgm hava BulgaristanSofya hava durumu ntvBulgaristan hava durumu

Sofya seven günlük hava durumu tahminleri ile en çOkay merak edilen Sofya hava durumu yarın hava nasıl olacak sorusunun da yanıtlanması amaçlanır. 1 haftalık hava raporu, hafta sonu hava nasıl diye merak edip system yapacakların da Cumartesi ve Pazar hava durumu tahminleri hakkında bilgi edinmelerine gardenımcı olur.

Sofya'dan ve diğer şehirler için mahalle mahalle hava durumu tahmini. Meteum teknolojisi kullanılmaktadır

Haberler Sweltering warmth in Brazil at the conclusion of the summer time In accordance with the calendar seasons, spring formally begins now while in the northern hemisphere.

Veri ve teknolojiyi iyi amaçla kullanma sorumluluğumuzun farkındayız. Verilerinizi veri satıcılarımız ile kullanabilir veya paylaşabiliriz. Verinizi kontrol altına alın.

Hava kalitesi kabul edilir düzeydedir ancak bazı kirleticiler hava kirliliğine sıra dışı hassasiyete sahip çok az sayıda insan için daha ciddi sağlık sorunları yaratabilir.

Report this page